Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Call Center - 7 dni w tygodniu

61 626 20 15

Bilety lotnicze z Krakowa(KRK) do Dortmundu(DTM) od 109,00 PLN
Wylot z:
Kraków, Polska PL
Przylot do:
Dortmund, Niemcy DE

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Dortmund Airport (DTM)


Dortmund, położony w zachodnich Niemczech to znaczący ośrodek przemysłowy a także handlowy, słynący z przetwórstwa oraz piłki nożnej. Nazywany „Sercem Westfalii” przyciaga rzesze turystów z całego świata. Dortmund posiada międzynarodowy port lotniczy Dortmund Airport (DTM) – jedno z głównych lotnisk w Niemczech znajdujący się na wschodzie Zagłębia Ruhry przy autostradzie A40 lub A44.

Tanie, bezpośrednie loty z Krakowa do Dortmundu irlandzkimi liniami Ryanair w okresie wiosna – lato 2017 odbywają się 4 razy w tygodniu we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Wyloty z krakowskich Balic (KRK) w niedziele odbywają się o godzinie 18:50, lądowanie w Dortmundzie (DTM) o godz 20:35, pozostałe dni o godz 13:55-15:40. Loty powrotne z Dortmundu do Krakowa startują także 4 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty, niedziele). Zarezerwuj loty z Krakowa do Dortmundu online bądź pod numerem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z Krakowa(KRK) do Dortmundu(DTM) - lataj tanio z nami.
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4925
FR
2017-07-06 14:55 Kraków (KRK)
2017-07-06 16:40 Dortmund (DTM)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 4926
FR
2017-07-13 17:05 Dortmund (DTM)
2017-07-13 19:45 Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 254 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka
2017-07-06 07:45 Kraków (KRK)
2017-07-06 16:20 Dortmund (DTM)
1
FR 2433
2017-07-06 07:45 Kraków (KRK)
2017-07-06 09:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 1788
2017-07-06 14:00 Londyn (STN)
2017-07-06 16:20 Dortmund (DTM)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 4926
FR
2017-07-13 17:05 Dortmund (DTM)
2017-07-13 19:45 Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 484 PLN
Wylot
Czas podróży: 16h 55m / 1 przesiadka
2017-07-06 23:25 Kraków (KRK)
2017-07-07 16:20 Dortmund (DTM)
1
FR 2437
2017-07-06 23:25 Kraków (KRK)
2017-07-07 00:59 Londyn (STN)
FR
2
FR 1788
2017-07-07 14:00 Londyn (STN)
2017-07-07 16:20 Dortmund (DTM)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 4926
FR
2017-07-13 17:05 Dortmund (DTM)
2017-07-13 19:45 Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 494 PLN
Loty do Dortmundu(Niemcy)
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Loty Katowice - Dortmund   od 2017-05-22 do 2017-10-31     79.00
Loty Wrocław - Dortmund   od 2017-05-23 do 2017-11-01     109.00
Loty Gdańsk - Dortmund   od 2017-05-18 do 2017-11-01     99.00
Loty Warszawa - Dortmund   od 2017-05-18 do 2017-11-01     159.00
www.krakowdortmund.pl Kraków Dortmund Loty - Partner: Bilety lotnicze Dortmund - dostarcza serwis Infoloty.pl